Passió 2006
Gyülekezetünkben hagyomány, hogy Virágvasárnap és Nagypénteken passióolvasó istentiszteleteket tartunk. 2006-ban az ipolyvecei gyülekezettel közösen adtuk ki a füzet újabb változatát. Annak érdekében, hogy más gyülekezetek is felhasználhassák, akár maguk is kiadhassák, közzétesszük honlapunkon PDF formátumban. Gondolunk azonban azokra is, akik modemen csatlakoznak az Internetre, ezért többféle méretben (és így képminõségben) tesszük lehetõvé a letöltést:

Lassú modemre optimalizált (legkisebb méret, nagyon gyenge minõség) Képernyõre optimalizált (közepes méret, jó minõség) Nyomtatásra optimalizált (nagyobb méret, jobb minõség) Nyomdai felhasználásra optimalizált (nagy méret, legjobb minõség)
Passió 2006 (783 kB) Passió 2006 (2 400 kB) Passió 2006 (7 773 kB) Passió 2006 (16 851 kB)