Inkarnáció 2009
Gyülekezetünkben 2007 karácsonyán vezettük be, hogy a szentesti istentiszteletet az énekeskönyv ‘J’ liturgiája szerint tartjuk ? a virágvasárnapi és nagypénteki passióolvasáshoz hasonlóan. Ez indította el azt a szándékot, hogy egy teljes istentiszteletet kitöltő változatot alakítsunk ki, és az igehirdetés csak 5-7 percnyi legyen. Az énekeskönyv rendje amúgy elég rövid, bizonyára azért, mert hosszabb igehirdetéssel számol. Végül 2009-ben született meg végre a füzet. (Ennek igeolvasási elve, hogy egy-egy blokkban mind ószövetségi, levélbeli és evangéliumi szakasz helyet kapjon ? amint a vasárnapi istentiszteleten oltár előtti fakultatív és kötelező igeolvasásban, ill. az igehirdetési igében mindhárom szerepel.) Annak érdekében, hogy más gyülekezetek is felhasználhassák, akár maguk is kiadhassák, közzétesszük honlapunkon PDF formátumban. Gondolunk azonban azokra is, akik modemen csatlakoznak az Internetre, ezért többféle méretben (és így képminőségben) tesszük lehetővé a letöltést:

Lassú modemre optimalizált (legkisebb méret, nagyon gyenge minő‘ség) Képernyő‘re optimalizált (közepes méret, jó minő‘ség) Nyomdai felhasználásra optimalizált (nagyobb méret, jobb minő‘ség)
Inkarnáció 2009 (484 kB) Inkarnáció 2009 (1 300 kB) Inkarnáció 2009 (2 400 kB)